23 czerwca 2024
Wiadomości

Żałosne! Oto, co napisała pracownica TVP 20 dni przed wyborami

„Podobno”, „mówi się nieoficjalne” i „ponoć” – po takich wpisach widać, że nie mamy do czynienia z rzetelnym materiałem, tylko wrzutką mającą jakiś konkretny cel. Właśnie taki wpis pojawił się na profilu jednej z pracownic TVP. A wszystko to w kontekście wyborów, które odbędą się za niecałe trzy tygodnie.

Kampania wyborcza to okres wyjątkowych łgarstw i nieformalnych układów oligarchii i osób mających duże zasięgi w mediach społecznościowych. Ponieważ panuje demokracja, jakakolwiek forma przekonywania ludzi do „swojego” ugrupowania wchodzi w grę.

A ponieważ większość wyborców jest po prostu głupia, walczące ze sobą frakcje nie stronią od głupich wrzutek. Najpewniej właśnie taki przykład mamy w serwisie X na profilu pracownicy telewizji rządowej Dominiki Cocic.

– W Brukseli mówi się nieoficjalnie, że ponoć Niemcy i Francja obiecały władzom Ukrainy szybkie wejście do UE jeśli Kijów pomoże w obaleniu obecnego polskiego rządu. Motywują to tym, że bez zmiany traktatów nie można rozszerzyć UE, a to Polska blokuje te zmiany – napisała w X Cosic.

Warto podkreślić, że z tego tekstu nie ma dosłownie nic konkretnego. „Mówi się” – ale kto mówi? „Ponoć” – czyli nie ma żadnego konkretnego źródła. Obalenie obecnego rządu warszawskiego – nazywanego „polskim rządem” – byłoby zaś Ukrainie nie na rękę. Ciężko bowiem podejrzewać, by w Warszawie rządziła bardziej proukraińska ekipa, niż obecnie.

Także i tekst o blokowaniu przez Warszawę zmiany traktatów ciężko wziąć na poważnie. Tak naprawdę unioposłowie oraz rząd PiS jest najbardziej przychylny pod względem podejmowania decyzji wobec zwolenników federalizacji UE.

Wpis Dominiki Cosic wyszydził założyciel naszego portalu Dominik Cwikła.

– A ja słyszałem, że mówi się nieoficjalnie że ponoć jest prawdopodobne, iż pracownicy propagandowi reżimówki czują ogień na tyłkach – podsumował Cwikła.

twitter.com / kontrrewolucja.net

fot. X

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net