Zamieszanie w Brukseli

foto: Twitter
foto: Twitter

Zamknięte spotkanie polskich europarlamentarzystów z Beatą Szydło skończyło się w nieprzyjemnej atmosferze. Przedstawiciele PO wzbudzili zamieszanie, atakując panią premier swoimi zarzutami.

W oczekiwaniu na dzisiejszą debatę w Brukseli Beata Szydło spotkała się z polskimi posłami tej instytucji. Niestety, spotkanie nie przebiegło tak, jak planowano, głównie za sprawą reakcji przedstawicieli Platformy Obywatelskiej. Poruszono m.in. temat rezolucji na temat Polski, która jest obecnie przygotowywana przez przewodniczącego PE Martina Schulza. Pojawiły się podejrzenia, iż rezolucja powstawała we współpracy z europosłami PO. – Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zaskoczeni takim bardzo kontrowersyjnym tonem wypowiedzi niektórych posłów PO, którzy zaatakowali panią premier Szydło, przenosząc ten spór z Polski do Parlamentu Europejskiego – ocenia sytuację obecny na spotkaniu poseł PiS Tomasz Poręba.  – Zaatakowanie pani premier przez posła Zwiefkę oraz posła Szejnfelda to nie jest to czego dziś potrzebujemy – dodaje Poręba.

Wcześniej premier Szydło spotkała się również z Martinem Schulzem. Podczas rozmowy szefowa rządu przekonywała, iż demokracja w Polsce ma się dobrze, a rozmowy na forum unijnym na temat naszego kraju nie są konieczne. Po wymianie zdań z premier Szydło Schulz poinformował dziennikarzy, iż atmosfera w czasie spotkania była „napięta”, a on sam nadal pewien jest obaw odnośnie Polski.

MGOT/niezalezna.pl, tvp.info

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net