Zamordował dwie kobiety i wykorzystywał zwłoki kobiet oraz dzieci. Po trzydziestu latach usłyszał wyrok

Mający obecnie 67 lat David Fuller, pracując jako elektryk w kilku szpitalach, dopuszczał się aktów seksualnych na zwłokach dorosłych kobiet i dziewczynek. Jest także odpowiedzialny za kilka morderstw. Śledczy badali sprawę przez ponad 30 lat. W końcu zwyrodnialec usłyszał wyrok.

3 grudnia ubiegłego roku Fuller został aresztowany. Pierwszego morderstwa dokonał w czerwcu 1987 roku na 25-letniej Wendy Knell. Zgwałcił ją, po czym pobił i udusił w jej kawalerce. Następnego dnia jej ciało odnalazł jej chłopak.

Pięć miesięcy później David Fuller uprowadził do swojego mieszkania 20-letnią Caroline Pierce. Zgwałcił ją, pobił i udusił. Ciało wywiózł na pole i porzucił w odległości około 70 km od swojego mieszkania. Zwłoki odkrył robotnik pracujący na farmie.

Śledczy nie mogli namierzyć sprawcy z powodu słabszej technologii dostępnej w tamtym czasie. Dwa lata temu wytypowali podejrzanego na podstawie nowoczesnej analizy DNA. Fuller został zatrzymany, a jego mieszkanie przeszukane.

W mieszkaniu odnaleziono twarde dyski z folderami. Zawierały one nagrania, na których David Fuller wykorzystuje seksualnie zwłoki dorosłych kobiet oraz kilku dziewczynek. Niektóre foldery nazwano imionami kobiet.

Łącznie zwyrodnialec wykorzystał seksualnie zwłoki 102 kobiet. Najmłodsza zmarła wykorzystana przez zboczeńca miała dziewięć lat, zaś najstarsza 100 lat. Nagrania pochodziły z lat 2008-2020.

Fuller miał dostęp do szpitalnych kostnic z powodu pracy jako elektryk w lecznicach. Pracował w szpitalu w Kent i Sussex w latach 1989-2011. Po zamknięciu placówki w Sussex, był elektrykiem w szpitalu Tunbridge Wells. Według ustaleń śledczych, zboczeniec wchodził do kostnic, gdy innych pracowników już nie było. Wielokrotnie wykorzystywał też te same zwłoki.

– Mężczyzna został skazany na podwójne dożywocie za zabójstwa i jednocześnie na 12 lat więzienia za inne przestępstwa m.in. za zbezczeszczenie zwłok zmarłych i posiadanie dziecięcej pornografii – poinformowało BBC.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net