Zaskakujący sojusz nie dotrwał do wyborów. Porozumienie i AgroUnia rozchodzą się

Porozumienie i AgroUnia rozwiązały swój sojusz, który ogłoszono ponad trzy miesiące temu. Co ciekawe, nie do końca jest jasne, z czyjej inicjatywy rozwiązano to porozumienie.

Na początku lutego „Wirtualna Polska” poinformowała, że AgroUnia i Porozumienie mają utworzyć wspólnie partię polityczną. TUTAJ więcej informacji na ten temat.

Jak się jednak okazało, sojusz ten nie tylko nie przetrzymał próby czasu, ale nawet nie podjął jednej próby wyborczej. Dziś ogłoszono, że AgroUnia i Porozumienie zerwały wcześniejsze porozumienie.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Z powodu pogłębiających się różnic programowych Porozumienie podjęło decyzję o zakończeniu współpracy zAgroUnią. Koleżankom i Kolegom z AgroUnii życzymy powodzenia w dalszej działalności – przekazała szefowa Porozumienia Magdalena Sroka na Twitterze.

Co ciekawe, szef AgroUnii Michał Kołodziejczak choć potwierdził rozpad koalicji, to twierdzi, że to nie Porozumienie wypowiedziało układ.

– To nieprawda, ze @Porozumienie__ zakończyło współpracę. @MagdalenaSroka zachowała się jak typowy polityk. Okłamała Państwa – napisał na Twitterze Kołodziejczak.

twitter.com / kontrrewolucja.net

fot. YT/Radio ZET/naTemat.pl (kolaż)

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net