Zaszprycowani będą chorować na grypę, a czyści na Covid-19. Oficjalne wytyczne to jawna podkładka po to, by statystyki zgadzały się z narracją o Wielkiej Histerii. Niedzielski przyłapany na kłamstwie

Osobom, które przyjęły szprycę na koronawirusa, nie wykonuje się testu na obecność tegoż w szpitalu, choć mogą zarażać SARS-CoV-2. Wytyczne wyglądają wprost jak podkładka pod narrację o „IV fali niezaszczepionych”.

Minister pandemii Adam Niedzielski niedawno przekonywał, że osoby zaszprycowane to 0,9 proc. osób z pozytywnym wynikiem, zaś 99,1 proc. dotyczy osób czystych. – Udział osób, które zostały zaszczepione, a umarły z powodu COVID-19 wynosi 1,8, czyli 98 proc. zgonów od stycznia br. to są zgony osób, które nie zostały zaszczepione – dodał minister Niedzielski.

Portal nczas.com zwraca uwagę, że „Niedzielski swobodnie żongluje danymi, które jednak nijak mają się do rzeczywistości”. –

Wyliczając procenty, Niedzielski i podlegli mu w resorcie zdrowia ludzie wliczają wszystkie zakażenia w Polsce od stycznia (jak powiedział Niedzielski na konferencji) lub od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką (jak podaje MZ). To manipulacyjne, propagandowe wręcz zestawienie danych – podkreśla portal nczas.com.

W styczniu oraz w lutym prawie nikt nie miał zaaplikowanego eksperymentalnego preparatu na koronawirusa. Przez kraj zaś przechodziła trzecia fala tzw. pandemii. Liczba pozytywnych wyników sięgała kilkanaście tysięcy dziennie. I ten okres wraz ze wszystkimi przypadkami rządowo-medialna propaganda wlicza do obecnej liczby, dzięki czemu w statystyce wychodzi, że 99 proc. osób z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 to „niezaszczepieni”.

CZYTAJ TEŻ: Dr Martyka o „spadku” o 98 proc. zachorowań na grypę na świecie. „Zmieniono sposób klasyfikacji”

Ponadto za osobę w pełni zaszprycowaną uważa się osobę, która przyjęła dwie dawki jednego z preparatów, za wyjątkiem produktu Johnson&Johnson.

Portal podkreśla również, że minister pandemii Adam Niedzielski po prostu skłamał – bo co mu się może za to stać? – mówiąc, że „nowe zakażenia, to tylko 1 proc. to są osoby zaszczepione”. Analityk Krzysztof Szczawiński prostuje te dane. W przypadku nowych pozytywnych wyników testu na koronawirusa, osoby zaszprycowane stanowią 28 proc., zaś zgony osób zaszprycowanych to nie 2 proc., lecz 18 proc..

Na manipulacje rządu zwrócił także uwagę Jerzy Wasiukiewicz. – Gdyby ktoś pytał skąd się wzięło „99,1% nowych zakażeń dotyczy osób niezaszczepionych” i „98,2% zmarłych to niezaszczepieni” to tutaj jest odp. na te „statystyki”. „Osobie zaszczepionej udziela się świadczeń bez konieczności wykonania testu”. Odpowiedź prosto z… MZ – napisał na Twitterze Wasiukiewicz.

– Osoby zaszczepione nie są testowane skąd więc wiadomo, że nie chorują na COVID-19 i że większość chorych to niezaszczepieni? To fałszowanie rzeczywistości. Później te „dane”, podobnie jak w przypadku NOP, powtarzają dziennikarze, polityce, zwykli ludzie. Mimo że to kłamstwo – dodał.

Zwraca również uwagę, że według „logiki” rządowych rozporządzeń, lekarz zaszprycowany może być „roznosicielem, przywlec Deltę lub inną literę greckiego alfabetu, ale system go 'chroni’ przed testem, bo takie jest rozporządzenie Rady Ministrów”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

4 komentarze do “Zaszprycowani będą chorować na grypę, a czyści na Covid-19. Oficjalne wytyczne to jawna podkładka po to, by statystyki zgadzały się z narracją o Wielkiej Histerii. Niedzielski przyłapany na kłamstwie

 • 22 września 2021 o 20:56
  Permalink

  Powoli cała ta konstrukcja zaczyna się sypać, jestem zatem pewien, że fachowcy od biotechnologii i zarządzania dużymi skupiskami ludzi odpalą niedługo coś, co w ich zamyśle bardziej tę epidemiczną hagadę i ich samych uwiarygodni.

  Odpowiedz
 • 23 września 2021 o 09:01
  Permalink

  A lemingi myślą że są chronieni jak się zaszczepią….hahaahhaaaaaaaa……A tu masz…..jest odwrotnie….nawet cię nie zbadają nawet jak kojtniesz po wakcynie….hahahhaaaaaa….bo stwierdza że to koronaświrus….Więc jaki sens wakcynowania ???? A taki że kasa musi sie zgadzać a ci co biora są króliczkami do odstrzału i nie będą wnosić spraw bo nie zdążą bo kojtną hahhahahaaaaa

  Odpowiedz
 • 23 września 2021 o 10:42
  Permalink

  Jestem w szpitalu i oczekuje na kolejne ty zabieg a tu lekarz bez identyfikatora zwraca mi uwagę że gdzie maseczka proszę z kim mam przyjemność i czy to jest warunek wykonania kolejnego zabiegu- oraz to że mój stan zdrowia nie pozwala mi na noszenie maski( podwójny zawał serca, pięć stentów w sercu, przebyty udar mózgu, kłopoty krążeniowe.
  Oczekuje i jest to odczuwane że wszyscy są przyjmowani a ja nie.
  Zwróciłem się do sekretariatu aby ów lekarzyk napisał mi na karcie skierowania że kolejny zabieg uzależnia od mąki na nosie i wszystko- czekam biorą mnie na złamanie i tak łamią łudzi- ja mam na to nazwę lecz bardzo wulgarną która ewidentnie pasuje do tych lekarzykow na oddziale laryngologii szpitala w Rzeszowie.
  Nadmieniam że jestem w pełni zdrowia bez czynnych nałogów od ponad 30 lat, uprawiający zaordynowania jazdę na rowerze , codzienna gimnastyka, sensowne odrzywianie i to jest moja recepta na życie.
  Siedząc na korytarzu można wyczuć dym papierosów – więc kto to może być???? Pacjenci???.
  Bzdura goni bzdurę-a oni oba cwaj po kielichu u Mazurka , a co bawić czytaj wyborcy niech machy na rynkach trzymają ha,ha,ha.
  Marek Traczewski 👍.

  Odpowiedz
  • 23 września 2021 o 10:52
   Permalink

   teraz chorować do szpitala chodzi się z siekierą
   skutkuje 100% wyleczalnością

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net