Zaszprycuj się, a będziesz bezpieczny? 15 i 16 września rok temu było mniej pozytywnych wyników testów na koronawirusa, niż obecnie, po zaszprycowaniu 19 mln Polaków

15 września ubiegłego roku, gdy ani jedna osoba nie przyjęła szprycy na koronawirusa, liczba pozytywnych wyników wynosiła ponad 600. Wczoraj, 15 września rok później, gdy ponad 19 mln osób jest po przyjęciu preparatu, liczba pozytywnych wyników wyniosła prawie 800. Dzisiejszy dzień w stosunku do 16 września ubiegłego roku również przyniósł wzrost pozytywnych wyników.

Anonimowy internauta opublikował screeny z oficjalnego profilu ministerstwa pandemii na Twitterze z informacją o dziennej ilości pozytywnych wyników na koronawirusa, błędnie utożsamianych z „liczbą zakażeń”. Jeden dotyczy 15 września ubiegłego roku, drugi 15 września roku bieżącego.

Wynika z nich, że liczba osób, u których test na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny, zwiększyła się o ponad 150. W ubiegłym roku 15 września – według oficjalnych danych ministerstwa pandemii – mieliśmy 605 pozytywnych wyników na koronawirusa. 15 września obecnego roku liczba ta wyniosła zaś 767 pozytywnych wyników.

CZYTAJ TEŻ: Kolejni naukowcy potwierdzają, że preparat nie jest skuteczny. Uniwersytet Oksfordzki: Deltę przenoszą zaszprycowani

We wrześniu ubiegłego roku nikt nie miał zaaplikowanego eksperymentalnego preparatu, nachalnie reklamowanego przez rządy oraz wielkie media. W chwili obecnej zaś mamy ponad 19 mln osób, które przyjęły szprycę na koronawirusa i miały być „bezpieczne” przed śmiertelną pandemią zabójczego koronawirusa, który wedle przekazu rządów i wielkich mediów ma dziesiątkować ludzkość.

Warto zwrócić uwagę, że i dzisiejszy dzień, tj. 16 września 2021 roku wypada gorzej, niż 16 września roku ubiegłego. Wówczas mieliśmy 600 pozytywnych wyników testu na koronawirusa, zaś dziś liczba ta wyniosła ponad 720.

Ale jak wiadomo, „to nie dobra jest” o tym mówić, a jeśli fakty wskazują, że preparaty na koronawirusa przed pozytywnych wynikiem testu i w konsekwencji areszcie domowym bez sądu nie chronią, to tym gorzej dla faktów.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net