10 czerwca 2024
Kościół i wiaraWiadomości

Zgwałcona Syryjka została zamordowana przez rodzinę

W piątek w Dessau odnaleziono ciało 20-letniej Syryjki, Rokstan M. Policja poszukuje morderców kobiety, która została zadźgana. Prawdopodobnie za śmierć odpowiada jej rodzina. Dziewczyna została przez nich wyklęta i uznana za „nieczystą”, ponieważ zgwałciło ją trzech Syryjczyków.

Przed dwoma laty Rokstan uciekła z domu z Syrii do Niemiec. Pracowała jako tułaczka. Jej mieszkaniem był dom dla samotnych kobiet. Pomimo, że zaaklimatyzowała się wśród niemieckiej społeczności, czuła się winna gwałtu. Uważała, że zhańbiła rodzinę. – Moja matka i bracia znęcają się nade mną. Mówią, że zasłużyłam na śmierć –mówiła Rokstan.

Po jakimś czasie jej rodzina przeprowadziła się do Niemiec. Dziewczyna na kilka dni przed śmiercią zamieszkała z rodzicami. Wiedziała, co ją czeka ze strony najbliższych. „Czekam na śmierć. Ale jestem zbyt młoda, by umierać” – pisała w Internecie.

Jej ciało znaleziono na działce, będącej własnością rodziny dziewczyny. Na jej ciele widać było ślady po dźgnięciach nożem. Jak na razie policja szuka ojca i dwóch braci Rokstan, którzy mogli brać udział w zabójstwie. Ojciec najprawdopodobniej uciekł do Turcji albo Syrii.

Według znajomego Rokstan, jej zabicie zleciła matka. 20- latka jeszcze przed śmiercią oznajmiła, że jej matka wynajęła płatnego zabójcę. Kobieta nie przyznaję się do winy. Policja nie zatrzymała nikogo w związku z tą sprawą.

Joan/rmf24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net