Znana aktorka mówiła o tzw. pandemii w TVN. Bożena Dykiel: Ta pandemia dla nas jest jakimś obozem

Aktorka Bożena Dykiel w programie „Dzień dobry TVN” mówiła m.in. na temat tzw. pandemii. Jak oceniła, „ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi”. Porównała też obecną sytuację do „jakiegoś obozu”.

– Ja bym to określiła tak: Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi – z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać – powiedziała aktorka Bożena Dykiel.

Dodała, że „grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii”. – A ta pandemia dla nas jest jakimś obozem – oceniła aktorka Dykiel.

Prowadząca rozmowę Agnieszka Woźniak-Starak wtrąciła, że „śmiertelność przy grypie nie była tak wysoka”, na co Dykiel odpowiedziała, że „była”. – Ja czytałam takie liczby, że się okazało, że na grypę zmarło więcej ludzi niż na pandemię – powiedziała.

Oprócz tego w rozmowie poruszono inne tematy, gdzie również wypowiedzi wśród części społeczeństwa mogły wywołać kontrowersje. Prowadząca program w pewnym momencie wykpiła gościa i przerwała aktorce wypowiedź.

– Żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością, przenieśmy się do Dagmary Kaczmarek-Szałkow i posłuchajmy, co ciekawego w informacjach – powiedziała Woźniak-Starak.

Co ciekawe, choć informacja o wywiadzie pojawiła się w wielu, także deklarujących się jako „wrogowie TVN” mediach, tak tym razem słowem nie zająknięto się o cenzurze czy „skandalu”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net