Znowu polityk z obozu rządzącego łamie obostrzenia i się tym chwali. Michałek na trybunach. „Byłam, kibicowałam”. A wy siedźcie w domach (FOTO)

Wiceminister rozwoju, pracy i technologii Iwona Michałek pochwaliła się publicznie złamaniem obostrzeń, które jej ugrupowanie narzuciło pod groźbą ogromnych kar całemu społeczeństwu. Polityk Porozumienia jasno pokazuje, że są „równi i równiejsi” i ona sama należy do tej drugiej grupy.

– Dzisiaj wielkie emocje na Halowych Mistrzostwach Europy w LA. Byłam, widziałam i kibicowałam. Mój Toruń centrum europejskiego sportu – napisała na Twitterze wiceminister Iwona Michałek, udostępniając zdjęcia z meczu.

Co ciekawe, wiceminister w rządzie, który nałożył absurdalne restrykcje, za załamanie których „zwykli śmiertelnicy” otrzymaliby potężne kary finansowe, nie widzi niczego złego czy niestosownego w całej sytuacji.

– Dostałam zaproszenie od pana prezydenta Torunia i od organizatorów Mistrzostw. Jako członek honorowy tychże Mistrzostw postąpiłam zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i nie wydarzyło się tam nic niebezpiecznego. Wręcz przeciwnie […] Nie macie już o czym pisać? Nie rozumiem, z jakiego powodu robicie tę akcję – przekonywała wiceminister Michałek z Porozumienia w komentarzu dla „Wprost”.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Tak więc po raz kolejny widzimy, jak restrykcje wprowadzone pod pretekstem śmiertelnej pandemii zabójczego koronawirusa nie dotyczą polityków. A lud niech stosuje DDM i cieszy się na myśl o misce ryżu.

Iwona Michałek od 2017 należy do Porozumienia. Wcześniej znajdowała się w Polsce Razem, PJN i w Platformie Obywatelskiej. W ciągu ostatnich dwóch lat była wiceministrem edukacji narodowej, potem rodziny, pracy i polityki społecznej, zaś od ubiegłego roku zajmuje stanowisko wiceministra rozwoju, pracy i technologii.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.