Znowu? WHO nawołuje do przygotowania się na „kolejną pandemię”

Więcej pieniędzy dla agencji zdrowia z kasy podatników – to kwintesencja apelu szefa WHO Tedrosa Ghebreyesusa, który straszy świat „kolejną pandemią”. Oczekuje też reformy systemów podatkowo-organizacyjnych, powszechnie nazywanych „systemami zdrowia”.

Podczas corocznego zgromadzenia WHO prezes organizacji Tedros Adhanom Ghebreyesus powiedział, że obecnie przyszedł czas na „zdecydowane przyspieszenie” działań, które mają ochronić ludzkość „przed możliwą pandemią”.

– Jeśli nie dokonamy zmian, które muszą zostać wprowadzone, to kto to zrobi? A jeśli nie zrobimy ich teraz, to kiedy? – przekonywał Ghebreyesus.

Dziesięciodniowe zgromadzenie odbyło się w związku z 75 rocznicą powstania skompromitowanej obecnie WHO. Głównym celem spotkania było wypracowanie procedur mających służyć walce z globalnymi wyzwaniami zdrowotnymi. Wśród nich WHO wymienia „przyszłe pandemie”.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Mowa była również o tzw. traktacie antypandemicznym – kontrowersyjnym dokumencie skrzętnie cenzurowanym przez wielkie serwisy społecznościowe. TUTAJ można przeczytać więcej informacji na temat dokumentu, który według założeń ma oficjalnie przekazać znaczną część władzy państw w ręce ponadnarodowej organizacji finansowanej przez globalne korporacje.

– Zaangażowanie tego pokolenia, do porozumienia w sprawie pandemii, jest ważne, ponieważ to pokolenie doświadczyło, jak okropny może być mały wirus – przekonywał szef WHO.

Przypominamy po raz kolejny, że znaczna większość z „naszego pokolenia” doświadczyła, jak okropny może być socjaldemokratyczny rząd, stosując jako wymówkę do swojego terroru hasła o „małym wirusie”.

Najważniejszą decyzją w trakcie zgromadzenia WHO jest oczywiście kwestia podwyżki opłat państw zrzucających się na WHO. Chodzi o pieniądze podatników na lata 2024-2025.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

fot. YT/Reuters

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net