Zwyrodnialce z Rimini mieli wyjechać z Włoch już lata temu. Czeka ich śmieszny wyrok

twitter.com/BratWodza

Dwóch z czterech gwałcicieli należących do rodziny imigrantów z Maroka już trzy lata temu miała opuścić Włochy. Władze miasteczka koło Pesaro oferowały jej 20 tysięcy euro za powrót do ojczyzny.

 „Il Resto del Carlino” informuje, że ojciec dwóch nastoletnich braci, oskarżonych obecnie o brutalną napaść, został wcześniej wydalony z Włoch, ale zdołał do nich powrócić.

– Znaleźliśmy pieniądze na ten cel, po około 5 tysięcy euro na osobę, być może nawet więcej, by wrócili do Maroka, gdzie przebywał już ojciec wydalony z Włoch – mówi burmistrz. – Wszystko było gotowe. Matka z czworgiem dzieci była nawet na posterunku załatwić formalności wyjazdowe. Potem nie wiem, co się stało, ale od sądu do spraw nieletnich dowiedzieliśmy się, że ojciec rodziny jest znowu w Vallefoglia, gdy my czekaliśmy, że rodzina wyjedzie na zawsze – dodaje.

Gazeta dodaje, że zgodę na repatriację nieletnich dzieci urodzonych we Włoszech muszą wyrazić rodzice. W przeciwnym razie onie mogą zostać zmuszone do opuszczenia tego kraju.

Sam ojciec gwałcicieli wracając nielegalnie do Włoch otrzymał karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności, który obecnie odbywa w areszcie domowym.

Boloński dziennik ujawnia, że jego dzieci  były zaniedbane i porzucone przez rodzinę. Miejscowi karabinierzy często zbierali pieniądze, by dać im na jedzenie. To, że chłopcy byli często głodni, potwierdziła także ich była nauczycielka.

Caritas i władze gminy pomagały opłacać tej rodzinie rachunki.

Dzisiaj włoskie media poinformowały także, że trzej nieletni sprawcy gwałtu i pobicia w Rimini otrzymają najpewniej niskie wyroki. Jest to efekt łagodnych przepisów stosowanych wobec nieletnich we Włoszech. Jeśli będą sądzeni jako niepełnoletni oraz w trybie przyspieszonym, mogą dostać maksymalnie 5 lat i 4 miesiące pozbawienia wolności.

niezalezna.pl, wsensie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net