ABSURD w Wojsku Polskim? Roman Fritz w Korona TV: Bez „szczepienia” żołnierze nie mogą ruszyć nawet na poligon, ale w koszarach już siedzieć im wolno (WIDEO)

Roman Fritz w Korona TV przytoczył relację swojego kolegi, który jest już od wielu lat zawodowym żołnierzem. Jak się okazuje, stosowane są naciski na żołnierzy, by przyjęli preparat jednego z wielkich koncernów na koronawirusa. Mało tego – według relacji, ci, którzy preparatu nie przyjęli, nie mogą nawet wyjść na poligon z powodu tzw. pandemii, ale jednocześnie nie ma problemu, by te same osoby przebywały w koszarach.

– To wielkie nieszczęście, że żołnierze Wojska Polskiego – tej szlachetnej służby – są poddawani w zasadzie szantażowi. Zwracaliśmy uwagę już pod koniec ubiegłego roku […], wydając oświadczenie naszego ugrupowania, podpisane przez cały zarząd, w którym odnieśliśmy się do okólnika wystosowanego przez szefa działu kadr Wojska Polskiego, pana Brańkę, gdzie wysyłając do wszystkich dowódców i jednostek wojskowych w Polsce sugerował, że mogą na zagraniczne misje wojskowe wyjeżdżać tylko ci żołnierze, którzy poddadzą się tzw. szczepieniom przeciwko koronawirusowi – przypomniał Roman Fritz.

– Nawet w nomenklaturze rządu RP jest ono ujmowane jako „eksperyment medyczny” – dodał Fritz. Prowadzący rozmowę Dominik Cwikła przypomniał, że podobnie traktują stosowanie tego preparatu firmy ubezpieczeniowe.

Wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej wspomniał, że dzień wcześniej kontaktował się ze swoim znajomym, który jest żołnierzem w stopniu plutonowego. – Żołnierz zawodowy od wielu lat. On wszystko potwierdził, że te naciski są. Na razie nie są wydawane w formie rozkazów na piśmie, one są w formie poleceń służbowych, silnych sugestii. Dowódcy mówią wprost: Chcesz awans, musisz się zaszczepić. Nie ma od tego odwołania – ujawnił gość Korona TV.

Sprawa zaszła jeszcze głębiej. Jak powiedział Roman Fritz, powołując się na swojego kolegę z wojska, żołnierze, którzy nie przyjęli eksperymentalnego preparatu, „nie mogą nawet uczestniczyć w podstawowej formie szkolenia zewnętrznego, czyli uczestniczenia w poligonie”.

– Przepraszam, ale nie mogą pójść na poligon na ćwiczenia? – zapytał Cwikła. – Tak, mają zakaz uczestnictwa w poligonach, bo mogą, teoretycznie, zarazić innych żołnierzy – potwierdził Roman Fritz. – Ale w koszarach mogą siedzieć? – dopytał prowadzący program, na co gość już ze śmiechem również odpowiedział twierdząco.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.