Amerykańscy senatorowie otrzymają informację od Pentagonu na temat UFO. „Zagrożenie dla bezpieczeństwa żołnierzy”

Obecnie UFO określane jest mianem „niewyjaśnionych zjawisk powietrznych” (UAP). Właśnie na ten temat członkowie komisji Izby Reprezentantów ds. wywiadu otrzymali w środę zamknięty briefing na temat zbliżającego się raportu Pentagonu na temat UAP, wcześniej określanego mianem UFO. kongresmeni powiedzieli, że briefing był „pouczający” i „ciekawy”.

O sprawie poinformował „New York Post”. Uczestnicy spotkania nie powiedzieli, czego dowiedzieli się podczas tajnej sesji. Obawiają się jednak, że UFO czy też UAP mogą być zagrożeniem dla bezpieczeństwa żołnierzy oraz bezpieczeństwa narodowego USA. Niezależnie od tego, czy kryją się za tym obcy czy też nieznane Amerykanom technologie.

– Traktujemy ten problem poważnie w zakresie bezpieczeństwa personelu sił USA i bezpieczeństwa narodowego, więc chcemy wiedzieć, z czym mamy do czynienia – powiedział Sean Patrick Maloney, Demokrata.

– To był interesujący briefing. Dowiedziałem się rzeczy, które z pewnością były dla mnie nowe. Ale myślę, że na tym zakończę – skomentował z kolei Szef komisji Adam Schiff z Kalifornii.

Natomiast jeden z czołowych członków Kongresu zajmujących się dochodzeniem ws. UAP, Republikanin Andre Carson ocenił, iż należałoby przeprowadzić publiczne wysłuchanie w tej sprawie. Demokrata Mike Quigley zaś ocenił, iż szykowany przez Pentagon raport pokazuje, że UFO w końcu traktowane jest poważnie i zdjęto z tematu dotychczasowe „piętno”.

– To największa zmiana polityki, jaką widziałem w sprawie tego tematu w moim życiu. Więc fakt, że oni biorą ten typ rzeczy na poważnie po raz pierwszy, jest ważny – powiedział kongresmen z Illinois, przyznając że „istnieją rzeczy, których nie potrafimy wyjaśnić”.

polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.