Amerykańscy żołnierze na drogach, możliwe utrudnienia w ruchu (WIDEO)

Generalne Dowództwo Rodzajów Sił Zbrojnych poinformowało o możliwych utrudnieniach na drogach z powodu przejazdu pojazdów wojskowych Amerykanów. Część z nich będzie musiała przejechać w dzień. Przejazdy związane są z zaplanowanymi wcześniej wielonarodowym ćwiczeniem Saber Strike 2022 (SbS22).

Dowództwo poinformowało, że w ramach przygotowań do ćwiczeń, do końca marca na drogach całej Polski można będzie spotkać pojazdy wojskowe. – Pojazdy wojskowe będzie można spotkać m.in. na autostradach A1, A2 i A4, drogach ekspresowych S8 i S61 oraz DK16, DK18 i DK63 – podano w komunikacie.

Wojskowe kolumny można spotkać na drogach woj. łódzkiego. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi opublikowała na Twitterze krótkie nagranie, na którym widać przejazd wojskowego pojazdu.

Pojazdy w większości będą przejeżdżały w godzinach nocnych, by jak najmniej przeszkadzać w normalnym ruchu drogowym. Generalne Dowództwo zaznacza jednak, że część przejazdów będzie musiała odbyć się za dnia, także w godzinach szczytu.

– Przejazdy będą eskortowane i zabezpieczone przez Żandarmerię Wojskową i poddziały regulacji ruchu Wojska Polskiego we współpracy z policją – zaznaczono.

ddbelchatow.pl / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net