Białoruska agresja wobec polskich mundurowych przy granicy. Próbowano oddać strzał z pistoletu sygnałowego, grożono zastrzeleniem z broni

Jeden z żołnierzy białoruskich przy granicy z Polską chciał strzelić z pistoletu sygnałowego do polskich żołnierzy. Stojąca niedaleko grupa pięciu Białorusinów krzyczała zaś, że zastrzeli polskich mundurowych.

– Kolejne prowokacje na granicy. Wczoraj białoruski żołnierz próbował oddać strzał z pistoletu sygnałowego w kierunku polskich żołnierzy. Na szczęście broń nie wystrzeliła – poinformowało dziś rano MON na Twitterze.

– 100 metrów dalej, pięciu uzbrojonych Białorusinów próbowało zniszczyć ogrodzenie, jednocześnie krzycząc, że zastrzelą polskich żołnierzy – poinformowano w drugim wpisie. Jak podkreślono, „po wezwaniu na miejsce dodatkowych sił wojska i Straży Granicznej, Białorusini wycofali się”.

Nie sprecyzowano, czy wspomniana piątka była umundurowana.

Od początku roku Straż Graniczna zanotowała ponad 30 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy Polski z Białorusią. Od 2 września w 183 miejscowościach przy granicy obowiązuje stan wyjątkowy.

onet.pl / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Białoruska agresja wobec polskich mundurowych przy granicy. Próbowano oddać strzał z pistoletu sygnałowego, grożono zastrzeleniem z broni

 • 6 listopada 2021 o 17:30
  Permalink

  „pięciu uzbrojonych Białorusinów próbowało zniszczyć ogrodzenie, jednocześnie krzycząc, że zastrzelą polskich żołnierzy.”

  Jak oni krzyczeli? „My was ubijut na smiert”??? czy jakoś inaczej bo nie słychać???

  Gdzie są jakieś dowody a nie historie pisane na piasku?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net