23 maja 2024
Wojskowość

Broń ratuje życie. Senior posługiwał się bronią lepiej, niż czterech młodych napastników (WIDEO)

W sieci pojawiło się nagranie ukazujące, jak 80-letni senior pracujący w sklepie w Kalifornii obronił się dzięki broni przed czteroma napastnikami. Film cieszący się dużą popularnością pokazuje, jak nawet senior może jednym strzałem obronić się przed całą uzbrojoną bandą.

Do zdarzenia doszło w sklepie w Norco w południowej Kalifornii w sklepie Norco Market & Liquor. Z terenowego BMW wysiadło czterech młodych napastników uzbrojonych w broń palną. Starszy pracownik na szczęście był uzbrojony i umiał się bronią posługiwać.

Gdy tylko jeden z bandytów wszedł do sklepu, senior błyskawicznie postrzelił go w ramię. Tyle wystarczyło, by zakończyć napad.

W efekcie postrzału, bandyta z krzykiem wybiegł ze sklepu. Pozostali napastnicy stchórzyli i uciekli wraz z nim autem.

Jak widać po raz kolejny, broń ratuje życie i majątek. Sama ewentualność posiadania przez człowieka uzbrojenia odstrasza część potencjalnych napastników. W przypadku postrzelenia kolegi, pozostali bandyci zrezygnowali z próby obrabowania starszego człowieka.

Biuro szeryfa w hrabstwie Riverside wydało komunikat, w którym pochwaliło seniora za posiadanie legalnej broni i „zapobiegnięcie brutalnemu przestępstwu podczas konfrontacji z wieloma uzbrojonymi podejrzanymi”.

80-letni mężczyzna jest właścicielem sklepu, który chcieli okraść bandyci.

nczas.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net