Czy grozi nam konflikt zbrojny? Krzysztof „Ator” Woźniak: Polska może być agresorem (WIDEO)

W najnowszym vlogu Krzysztof „Ator” Woźniak w rozmowie z Maciejem Lisowskim rozprawiali o potencjalnym konflikcie zbrojnym z udziałem Polski. „Ator” zaznacza, że Polska może być agresorem w tym konflikcie. Lisowski uważa, że nasze państwo samo z siebie raczej nie będzie dążyło do wojny, ale „Polska funkcjonuje w systemie politycznym zorganizowanym jako sojusze”, np. NATO czy pośrednio UE.

– I gdyby doszło do decyzji, że sojusz Północno Atlantycki gdzieś wejdzie i może być poczytywany za agresora, wtedy istnieje wysokie prawdopodobieństwo […], że Polska działając w ramach sojuszu może być poczytywana za agresora – mówił Lisowski.

Krzysztof „Ator” Woźniak uważa z kolei, że „istnieje uzasadnione ryzyko, że Amerykanie wciągną nas w swój konflikt”. – Nie wierzę w to, że NATO będzie chciało być agresorem. Natomiast doświadczenie życiowe – Irak, Syria i kilka innych miejsc – pokazuje, że Amerykanie agresorem być mogą i pokazuje też, że polscy politycy – niezależnie od opcji politycznej – będą niczym taki mały ratlerek […] szli za swoim „wielkim przywódcą” i ujadali na tych, którzy zostali napadnięci. A potem istnieje ryzyko, że dostaniemy kopa w tyłek. Zarówno od wielkiego brata Stanów Zjednoczonych jak i od tych, na których nas poszczuto – skomentował Woźniak.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Zaznaczył również, że zostaniemy w takim przypadku użyci jako „tarcza polityczna”, żeby Amerykanie „mogli powiedzieć, że nie tylko oni napadli, ale to była koalicja krajów”.

– W naszym najbliższym sąsiedztwie i z naszej przyczyny konfliktu nie oczekuję – sprecyzował wówczas Lisowski.

Poniżej cała rozmowa na ten temat.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.