Fundacja Ad Arma przypomina: Posiadanie broni to prawo, a nie przywilej. „Nie ma zgody na zmuszanie strzelców do płacenia haraczy”

Fundacja Ad Arma, odnosząc się do ostatnich doniesień na temat zmiany w prawie dotyczącym posiadania broni, przypomniała swoje stanowisko w tej sprawie. Podkreślono, że prawo do posiadania broni wynika wprost z prawa naturalnego.

Jak zaznaczono w komunikacie, stanowisko organizacji „pozostaje niezmienne”. – Prawo, nie przywilej – prawo do posiadania broni wprost wynika z prawa naturalnego – skoro mam prawo do życia mam prawo do jego obrony wszelkimi środkami – praktyczne prawo do życia – napisano na Facebooku organizacji.

– Nie ma zgody Fundacji Ad Arma na prawne zmuszanie strzelców dopłacenia haraczy w tym celu powołanym podmiotom w celu zdania jakiegoś egzaminu – zaznaczono.

– Skoro socjalistyczna Unia Europejska w dyrektywie Bieńkowskiej pozwala na broń na rejestrację (w odróżnieniu od broni na pozwolenie) to dlaczego mamy być świętsi od papieża i proponować takie rozwiązania? – podsumowano.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Fundacja Ad Arma przypomina: Posiadanie broni to prawo, a nie przywilej. „Nie ma zgody na zmuszanie strzelców do płacenia haraczy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.