Horda zaatakowała granicę. W Polaków rzucano kamieniami i oślepiano laserem. Odpowiedziano gazem i armatkami wodnymi. Policjant został ranny (WIDEO)

Horda próbowała sforsować dziś granicę z Polską. Próbowano zniszczyć drut kolczasty, zaś w polskich pograniczników rzucano kamieniami i oślepiano laserem. Po użyciu gazu i armatek wodnych agresorzy wycofali się, ale – jak podkreśla podlaska policja – kamienie lecą w stronę polskich sił cały czas.

Szturm relacjonowała dokładnie białoruska propaganda. Agencja BiełTa przekazuje, że imigranci krzyczą „Go Poland!” i w pośpiechu pakuje swoje rzeczy w obozie. Nachodźcy rzucali również kamieniami w stronę polskich mundurowych. Białoruska propaganda podaje, że „próbują przedrzeć się przez granicę”.

Rosyjski „Sputnik” z kolei przedstawił materiały pokazujące młodych nachodźców, którzy próbowali sforsować drut kolczasty. Polska wobec agresorów użyła jedynie armatki wodnej.

W innym nagraniu pokazano, jak użyto armatki wodnej. Według „Sputnika”, miał być też użyty gaz łzawiący. Należy tutaj zaznaczyć, że nie są to wszystkie środki, które godzi się użyć w sytuacji szturmu hordy na granicę.

Policja za pośrednictwem Twittera poinformowała, że jeden z policjantów został poważnie ranny. – Niestety – w wyniku ataku osób inspirowanych przez stronę białoruską jeden z policjantów zostal dość poważnie ranny, aktualnie udzielana jest mu pomoc, karetka pogotowia przewozi Policjanta do szpitala, prawdopodobnie doszło do pęknięcia kości czaszki po uderzeniu przedmiotem – poinformowano na Twitterze.

MON poinformowało, że w nocy doszło również do próby sforsowania zasieków. Dokonać jej mieli nie imigranci, a mundurowi Mińska. – Wczoraj w nocy czterech białoruskich funkcjonariuszy próbowało uszkodzić ogrodzenie i zmusić 11 migrantów do wejścia na teren Polski. Żołnierzom udało się udaremnić tę próbę – napisano.

– Migranci zaatakowali naszych żołnierzy i funkcjonariuszy kamieniami oraz próbują zniszczyć ogrodzenie i dostać się na teren Polski. Nasze służby użyły gazu łzawiącego, żeby stłumić agresję migrantów – podało MON.

polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Horda zaatakowała granicę. W Polaków rzucano kamieniami i oślepiano laserem. Odpowiedziano gazem i armatkami wodnymi. Policjant został ranny (WIDEO)

  • 1 kwietnia 2022 o 10:40
    Permalink

    W kontekscie liczby ukrainskich nachodzcow idacych w miliony, co to za liczba kilku tysiecy arabskich uchodzcow ? Ukraincy ktorzy pozostana na stale i w krotkim czasie otrzymaja obywatelstwo polskie, co spowoduje ,ze jak osmiornica rozejda sie po urzedach ,samorzadach ,do Sejmu ,Senatu i rzadu i Polacy zostana tam gdzie slonce nie dochodzi . Nastapila pelna ukrainizacja Polski przy pomocy wladz w Warszawie i silnej ,klamliwej proukrainskiej propagandzie. Niedlugo Polacy poczuja to na wlasnym grzbiecie. Tak zostala juz zneutralizowana Polska przez Ukraincow, przez zdrade naszych wladz. 2022 04 01.
    To co uczyniono z uchodzcami na granicy z Bialorusia to RASIZM I EKSTERMINACJA. EMIGRANTOM KTORYM KOALICJA ZLA POD EGIDA USA ZGOTOWALA HANIEBNE CZYNY: NAPADAJAC I MORDUJAC ICH WE WLASNYCH KRAJACH CZYNIAC ” MISJE „

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net