Koreańscy komuniści wystrzelili niezidentyfikowany pocisk. „Kim Dzong Un przyrzekł zwiększenie potencjału wojskowego” (WIDEO)

Armia Korei poinformowała, że komunistyczne siły dziś rano wystrzeliły niezidentyfikowany pocisk w rejonie wschodniego wybrzeża. Japońska straż przybrzeżna uważa, że najpewniej był to pocisk balistyczny, jednak nie podała więcej szczegółów.

– W ubiegłym roku Korea Północna wielokrotnie wystrzeliwała rakiety, co jest wyjątkowo godne ubolewania – powiedział podczas konferencji prasowej premier Japonii Fumido Kishida.

Agencja AP zwróciła uwagę, że wystrzelenie przez komunistów pocisku nastąpiło po tym, gdy ich przywódca Kim Dzong Un „przyrzekł” na ubiegłotygodniowej konferencji rządzącej partii, że zwiększy potencjał militarny.

Rezolucje Rady Bezpieczeństwa ONZ zakazują koreańskim komunistom testów rakiet balistycznych. Terytorium zajmowane przez nich jest też objęte wieloma międzynarodowymi sankcjami ze względu na program broni jądrowej. Jak widać, za bardzo się tym nie przejmują.

interia.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net