„Organizacje międzynarodowe mogą szykować worki na ciała Palestyńczyków. Izrael tam wjedzie, zniszczy i wyjedzie”. Rakowski w Korona TV (WIDEO)

– Żydzi wchodzą na czołgi i już wjeżdżają. Rozpoczyna się proces najgorszy z możliwych. Czyli już organizacje międzynarodowe w Strefie Gazy – mówiąc bardzo brutalnie – mogą worki na ciała szykować, bo nie ma innej opcji. Nawet, jeśliby Żydzi strzelali ślepakami – oczywiście nie będą – to i tak będą ofiary cywilne. Taki jest to teren – powiedział Paweł Rakowski w Korona TV komentując starcia między Hamasem i Tel Awiwem.

Paweł Rakowski, ekspert ds. Bliskiego Wschodu potwierdził, że Izrael nie będzie chciał przyłączać do swojego państwa Strefy Gazy. – To po co tam chcą wjechać? – zapytał prowadzący rozmowę Dominik Cwikła. Gość Korona TV wyjaśnił, że Izrael chce „wyeliminować aktywa irańskie” w strefie. – Czyli wjechać i zniszczyć – dopytał Cwikła. – Tak – odpowiedział Rakowski.

– Druga rzecz, to dać nauczkę. To już taka ichniejsza psychologia, jakoś to funkcjonuje, że raz na jakiś czas musi dojść do sytuacji, w której Arabowie dostaną. To jest taka taktyka […]. Trzecia rzecz, to odnośnie własnej opinii publicznej. Bardzo ważne jest to, że z tych prawie 2 tys. rakiet, które wyleciały na Izrael, gdyby nie ten Iron Dome, gdyby, załóżmy 90 proc. tego nie przechwycił, to izraelska opinia publiczna by kazała całkowicie zlikwidować ten problem. Całkowicie. Czy to wypchnąć Arabów na pustynię, czy cokolwiek – podkreślił gość Korona TV. – Ale to już były poprzekraczane czerwone linie w wielu aspektach – zaznaczył.

Co ciekawe, Iran najpewniej nie zareaguje i pozwoli Izraelowi zniszczyć swoje aktywa w Strefie Gazy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “„Organizacje międzynarodowe mogą szykować worki na ciała Palestyńczyków. Izrael tam wjedzie, zniszczy i wyjedzie”. Rakowski w Korona TV (WIDEO)

  • 15 maja 2021 o 02:01
    Permalink

    Palestynczycy, powodzenia!!!! Zydy do gazu!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.