11 grudnia 2023
Wojskowość

PiS zarzuca PO, że za jego rządów przyjęto obronę na linii Wisły, ale pomija fakt, że był to plan NATO. Tusk przypomniał, kto jeszcze zaakceptował ten plan

W najbardziej topornej sferze propagandy toczy się przepychanka o plany NATO dotyczące obrony w razie napaści Rosji. Linia obrony przebiegać miałaby głównie wzdłuż Wisły. Według pisowskiej propagandy, przyjęty plan NATO ma być „dowodem” na „zdradę” Donalda Tuska, za którego rządów plan powstał. Jak się okazuje, plan został zaakceptowany również przez Jarosława i Lecha Kaczyńskich.

Szef PO odniósł się do propagandowych ataków dotyczących obrony Polski w razie napaści ze strony Rosji. Zarzuca mu się, że zaakceptował koncepcję obrony opierającą się na wycofaniu sił na linię Wisły.

To, czego propaganda pisowska nie mówi, to fakt, iż nie był to plan Donalda Tuska, tylko NATO. Szef PO odniósł się do tych zarzutów, zwracają uwagę, że Kaczyńscy również wówczas zaakceptowali ten pomysł.

Najpierw zwrócił uwagę, że „nie jest w stanie nic poradzić na coraz większe bzdury przygotowane przez Morawieckiego na jego temat”.

– Oni mnie oskarżali, że przygotowuję też okupację niemiecką – ironizował szef PO.

– Według oceny rządów PiS z 2020 roku, armia rosyjska doszłaby do Wisły w ciągu czterech dni – przypomniał Tusk.

– Rozwijano to na podstawie przygotowanych strategii zaakceptowanych przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego i premiera Jarosława Kaczyńskiego. Polska armia musi być przygotowana także na czarne scenariusze – stwierdził.

Przypominamy przy okazji, że choć ataki na Tuska są absurdalne i niesmaczne, to ciężko szukać w nim alternatywy dla obecnego niegodziwego rządu warszawskiego, a raczej należy postrzegać stronnictwo jako takie samo zło. Wystarczy przypomnieć o ostatniej deklaracji, że ugrupowanie ma już gotowe projekty dotyczące ułatwienia w okaleczaniu dzieci, zwanego „zmianą płci” oraz poszerzenia prawa do mordowania dzieci. TUTAJ więcej informacji na ten temat.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

fot. YT/Onet News

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net