14 kwietnia 2024
RodzinaWojskowość

„Poważne” przygotowania do wojny? Amerykańskie wojsko opłaci in vitro homoseksualnym żołnierzom. Wcześniej zaoferowano im mordowanie ich dzieci

Departament ds. Weteranów poinformował, że amerykańska armia będzie opłacać procedurę in vitro homoseksualistom w wojsku.

Dotychczas rządowy program in vitro obejmował wojskowych, którzy żyją w związku małżeńskim, ale z przyczyn zdrowotnych nie mogą mieć dzieci. Teraz się to zmienia.

W ciągu kilku tygodni mają wejść w życie nowe regulacje. Program in vitro ma wówczas obejmować wszystkich żołnierzy, niezależnie od stanu cywilnego.

De facto jest to zrównanie w dotychczasowej praktyce małżeństw ze związkami homoseksualnymi. Nowe przepisy mają też sprawić, że objęcie rządowym programem in vitro będzie niezależne od płci.

Media zwracają uwagę, że to nie pierwsze tego typu posunięcie przez Amerykanów w ostatnim czasie. W tym miesiącu przedstawiono program dotyczący prawa do mordowania dzieci nienarodzonych z myślą o wojskowych.

Zaoferowano możliwość mordowania dzieci w wojskowych placówkach medycznych. Program obejmuje również stany, w których de facto jest to nielegalne w innych sytuacjach.

Portal pch24.pl przypomina, że produkcja ludzi metodą in vitro jest na Zachodzie coraz popularniejsza. Również prezydent Andrzej Duda przyczynił się do jej rozpowszechnienia na ziemiach polskich poprzez podpisanie ustawy. Obecnie program ten jest pod przymusem opłacany przez nas wszystkich.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Sgt. Juan F. Jimenez/CC BY 2.0/Flickr

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net