Rosja znowu ostrzega USA. „Żądamy zaprzestania tej praktyki”

Rosyjska ambasada ponownie wysłała ostrzeżenie do władz Stanów Zjednoczonych w sprawie Ukrainy. Chodzi o wysyłanie broni.

– Podkreśliliśmy niedopuszczalność sytuacji, w której Stany Zjednoczone wysyłają broń na Ukrainę i zażądaliśmy zaprzestania tej praktyki – powiedział na antenie „Rossija 24” rosyjski ambasador w USA Anatolij Antonow. Dodał, że w związku z wizytą sekretarza stanu Antonego Blinkena w Kijowie wysłano do Waszyngtonu oficjalną notę dyplomatyczna.

W nocie wyrażono „zaniepokojenie Rosji” w sprawie dostaw amerykańskiej broni na Ukrainę. Jak zaznaczono, kolejne dostawy „jeszcze bardziej pogorszą sytuację” i „podniosą stawkę konfliktu”.

To nie pierwszy raz, gdy Rosja wysyła taki komunikat do Waszyngtonu w związku z wojną na Ukrainie. 10 dni temu również w oficjalnej nocie wezwano „USA i ich sojuszników” do zaprzestania „nieodpowiedzialnej militaryzacji Ukrainy, która pociąga za sobą nieprzewidywalne konsekwencje dla bezpieczeństwa regionalnego i międzynarodowego”. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

dorzeczy.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Rosja znowu ostrzega USA. „Żądamy zaprzestania tej praktyki”

  • 26 kwietnia 2022 o 09:17
    Permalink

    Wygląda na to, że USA, po zainfekowaniu milionów – jeśli nie miliardów – ludzi swoimi „szczepionkami”, przystępują do ostatecznego rozwiązania kwestii nowego porządku świata i chcą wywołać wojnę światową. Bo jak to wszystko inaczej wytłumaczyć?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net