Seria pożarów w Izraelu! Zemsta Iranu? Rakowski: „Będą kolejne pożary. 'Oko za oko' to dogmat religijny w tym świecie” (KORONA TV)

Paweł Rakowski w Korona TV stwierdził, że można spodziewać się kolejnych pożarów na terenie Izraela. Ekspert ds. Bliskiego Wschodu mówił o ostatnich tego typu przypadkach oraz faktach wskazujących, że nie są to przypadki ani „wypadek przy pracy”, lecz zaplanowana, zewnętrzna robota.

Na terenie Izraela miało miejsce kilka pożarów. W sobotę wybuchł pożar w porcie w Haifie w zakładach petrochemicznych. Najpewniej nie było ofiar w ludziach, jednak mieszkańców pobliskiego osiedla ewakuowano z powodu toksycznych oparów. – O tym dowiedzieliśmy się z irańskich mediów – podkreślił Paweł Rakowski. – Tak samo z irańskich mediów dowiedzieliśmy się o kolejnym wydarzeniu, które miało miejsce następnego dnia, tj. pożar przy lotnisku w Ben Gurion w Tel Awiwie – zaznaczył gość Korona TV.

Przypomniał następnie, że w fabryce produkującej technologię dla armii izraelskiej była niedawno miejscem eksplozji, ponadto dwa tygodnie temu na terytorium Izraela wleciała „w sposób cudowny” rakieta, której nie zatrzymały żadne systemy obronne tego państwa.

– Przeleciała przez cały Izrael niestrącona i wylądowała na rogatkach reaktora atomowego – przypomniał Rakowski.

– Iran wysłał bardzo czytelny komunikat Izraelowi. Bardzo czytelny. Wiemy, że palestyńskie aktywa są przejęte przez Iran. Iran jest de facto głównym rozgrywającym, jeśli chodzi o wydarzenia nie tylko w Libanie, Syrii czy Iraku, ale też przede wszystkim w kwestii palestyńskiej. Krew palestyńska ma rozmontować sojusz izraelsko-arabski. Bo świat arabski czuje się bardzo zagrożony ze strony Iranu i łączy to z Izraelem. Ale gdy krew palestyńska jest rozlewana, to ten sojusz będzie musiał być rozluźniany, bo świat arabski jest propalestyński – mówił Rakowski zaznaczając, że „tylko i wyłącznie oficjalnie”, gdyż „realność jest zupełnie inna”.

– Można więc przypuszczać, że to Iran […]. Jaki jest cel tego, by dawać aż tyle sygnałów? – zapytał prowadzący rozmowę Dominik Cwikła. – Iran był upokarzany – odpowiedział Rakowski. – Czyli to po prostu zemsta Iranu? – dopytał Cwikła. – Mówimy o świecie, w którym „oko za oko” to jest dogmat religijny – odpowiedział Paweł Rakowski.

Na pytanie o to, czy możemy spodziewać się, że w najbliższym czasie na terenie Izraela będą „wybuchać kolejne pożary”, gość Korona TV stwierdził, że „tak”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.