Wyspa Węży. Nie mieli szans, ale zaimponowali światu. Tak strażnicy graniczni odpowiedzieli na propozycję kapitulacji (WIDEO)

13 funkcjonariuszy ukraińskiej Straży Granicznej na Wyspie Węży w krótki, dosadny i odmowny sposób odpowiedziało na propozycję kapitulacji, którą złożyli Rosjanie.

Wyspa Węży (Ostriw Zmijnyj) to mała wyspa położona 35 km od delty Dunaju. Ma powierzchnię 0,205 km2 – 690 m długości i 560 m szerokości. Znajdowało się na niej 13 żołnierzy ukraińskiej straży granicznej.

W sieci pojawiło się nagranie propozycji kapitulacji złożonej Ukraińcom przez Rosjan, które zaimponowało światu.

– Tu rosyjski okręt wojenny. Powtarzam. Sugeruję wam złożenie broni i kapitulację. W przeciwnym wypadku otworzę ogień. Czy przyjęliście? – przekazali Rosjanie.

– Mam powiedzieć, żeby się pier***li? – pyta jeden z funkcjonariuszy, po czym przekazuje odpowiedź. – Rosyjski okręcie wojenny, pier**l się – przekazano.

Według obecnie dostępnych informacji, wszyscy pogranicznicy na wyspie zginęli w wyniku ostrzału rosyjskiej marynarki i lotnictwa.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Wyspa Węży. Nie mieli szans, ale zaimponowali światu. Tak strażnicy graniczni odpowiedzieli na propozycję kapitulacji (WIDEO)

  • 25 lutego 2022 o 21:12
    Permalink

    Wzruszające. Świat zapamięta te patetyczne słowa ukraińskich bohaterów wypowiedziane tuż przed śmiercią. Być może umieszczą je nawet na ich nagrobkach. Czy na kontrrewolucja.net piszą jacyś duży chłopcy z KORWIN-a?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net