Dołącz do nas!

Chcesz zmienić otaczający Cię świat, a nie tylko na niego narzekać? A może chcesz odbyć praktyki w redakcji portalu internetowego? Znasz podstawy językowe? Uważasz się za „konserwę”? Dołącz do Kontrrewolucja.net!

Jeśli jesteś gotów/owa poświęcić trochę czasu w ciągu tygodnia na znajdowanie ciekawych wiadomości i redagowanie tekstów oraz potrafisz pisać w miarę poprawnie po polsku, to chętnie zaproponujemy Ci miejsce w redakcji. Szczegółowe warunki przedstawimy indywidualnie.

Przede wszystkim poszukujemy redaktorów do działu wiadomości. Nie jest to łatwa praca, niemniej potrzebna. Redaktor realnie przeciwstawia się natłokowi propagandy mediów mętnego nurtu. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają przeszkolenie z podstaw warsztatu dziennikarskiego.

Możesz zgłosić się zarówno do całokształtu działania jak również wyłącznie do konkretnego działu. Widzisz siebie w którejś z kategorii na naszej stronie? Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

Oprócz powyższych, chętnie przyjmiemy osoby do wiadomości z kraju i świata.

Zgłaszać się można na adres mailowy, który podany jest w zakładce KONTAKT.

foto: Pixabay.com
pixabay.com

W chwili obecnej żaden z naszych redaktorów ani publicystów nie otrzymuje wynagrodzenia pieniężnego. Działamy przede wszystkim ad maiorem Dei gloriam et pro publico bono.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net