18 czerwca 2024

Współpraca z redakcją Kontrrewolucja.net

Jesteśmy otwarci na współpracę z wydawnictwami, blogerami, dziennikarzami oraz ekspertami tematycznymi.

Ogłoszenia i promocja na stronie

Istnieje możliwość umieszczenia banneru promującego produkt lub usługę, jeśli nie są one sprzeczne z prezentowanymi przez nas wartościami. Nie mamy pośrednika, umowa jest prosta. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt mailowy. Mamy gotową własną ofertę z proponowanymi miejscami na wyświetlanie banneru, ale jesteśmy otwarci także na inne propozycje. W okresie od lipca do grudnia 2022 roku odnotowaliśmy prawie 120 tys. odsłon, co daje średnią miesięczną około 20 tys. odsłon. Odwiedziło nas przez ten czas ponad 110 tys. użytkowników.

Naszą pracę kierujemy do odbiorców o światopoglądzie konserwatywnym, patriotycznym i wolnościowym.

Recenzje dobrych książek

Chętnie nawiążemy współpracę z wydawnictwami na zasadzie „recenzja za książkę”. W tym celu w naszym zespole jest dział recenzji, którego członkowie zajmują się wyłącznie pisaniem recenzji. Przede wszystkim interesują nas książki o tematyce religijnej, ale również historycznej czy nawet wojskowej.

Istnieje także możliwość patronatu nad książką lub filmem z naszej strony.

Od początku naszego funkcjonowania do chwili obecnej współpraca jest bezpłatna.

W celu poznania szczegółów i ustalenia warunków ewentualnej współpracy prosimy o kontakt mailowy. Możliwe jest zarówno zrecenzowanie książki jak również objęcie jej patronatem medialnym.

Blogerzy, vlogerzy, publicyści i eksperci

Prowadzisz bloga lub wideobloga z dobrymi treściami? A może zajmujesz się jakąś dziedziną, ale nie wiesz, jak wzmocnić swój przekaz? Tematy, które poruszasz, pokrywają się z udostępnianymi przez nas treściami? To świetnie!

Napisz do nas i opowiedz zwięźle w kilku zdaniach o tym, czym się zajmujesz. Możemy nawiązać bezpłatną współpracę, dzięki której my będziemy mieli łatwiejszy dostęp do ciekawych treści, zaś Ty będziesz mógł się pokazać szerszej publiczności.

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez nasz adres mailowy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net