Współpraca z redakcją Kontrrewolucja.net

Jesteśmy otwarci na współpracę z wydawnictwami, blogerami, dziennikarzami oraz ekspertami tematycznymi.

Ogłoszenia i promocja na stronie

Istnieje możliwość umieszczenia banneru promującego produkt lub usługę, jeśli nie są one sprzeczne z prezentowanymi przez nas wartościami. Nie mamy pośrednika, umowa jest prosta. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt mailowy. Mamy gotową własną ofertę z proponowanymi miejscami na wyświetlanie banneru, ale jesteśmy otwarci także na inne propozycje. W ubiegłym roku mieliśmy prawie 1,36 mln odsłon portalu, co daje średnio ponad 110 tys. odsłon miesięcznie. Naszą pracę kierujemy do odbiorców o światopoglądzie konserwatywnym, patriotycznym i wolnościowym.

Recenzje dobrych książek

Chętnie nawiążemy współpracę z wydawnictwami na zasadzie „recenzja za książkę”. W tym celu w naszym zespole jest dział recenzji, którego członkowie zajmują się wyłącznie pisaniem recenzji. Przede wszystkim interesują nas książki o tematyce religijnej, ale również historycznej czy nawet wojskowej.

Istnieje także możliwość patronatu nad książką lub filmem z naszej strony.

Od początku naszego funkcjonowania do chwili obecnej współpraca jest bezpłatna.

W celu poznania szczegółów i ustalenia warunków ewentualnej współpracy prosimy o kontakt mailowy. Możliwe jest zarówno zrecenzowanie książki jak również objęcie jej patronatem medialnym.

Blogerzy, vlogerzy, publicyści i eksperci

Prowadzisz bloga lub wideobloga z dobrymi treściami? A może zajmujesz się jakąś dziedziną, ale nie wiesz, jak wzmocnić swój przekaz? Tematy, które poruszasz, pokrywają się z udostępnianymi przez nas treściami? To świetnie!

Napisz do nas i opowiedz zwięźle w kilku zdaniach o tym, czym się zajmujesz. Możemy nawiązać bezpłatną współpracę, dzięki której my będziemy mieli łatwiejszy dostęp do ciekawych treści, zaś Ty będziesz mógł się pokazać szerszej publiczności.

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez nasz adres mailowy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube